Aerodynamiczna konstrukcja naszego UAV jest doskonale dopasowana do rozpylacza o kontrolowanym sposobie rozpylania. W rezultacie środki chemiczne przenikają przez gęste liście, eliminując znoszenie cieczy roboczej, przyspieszając opryskiwanie i zwiększając zasięg.

Przed polskim rolnictwem stoi wiele wyzwań. Na przykład: nieprzewidywalne warunki pogodowe, choroby upraw, problemy z nawadnianiem i zwalczanie szkodników. Do tego dochodzi fakt, że tradycyjne metody oceny i zarządzania gruntami rolnymi mogą być bardzo złożone, czasochłonne i pracochłonne.

Specjalista w dziedzinie dronów XAG IMEGA oferuje własne centrum napraw dronów, autoryzowane przez XAG POLSKA.

Z naszej siedziby w Rybniku wraz z naszymi ekspertami technicznymi oferujemy niezrównane wsparcie i bezcenne porady. Wieloletnie doświadczenie na rynku dronów DJI. (Drone-Parts.com) zapewniają nam doskonałą jakość.

Jako firma XAG posiadamy niezrównaną wiedzę na temat ekosystemu XAG, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi naprawy dronów XAG.

Wszystkie drony naprawiamy tak szybko, jak to możliwe, ale aby zapewnić szybką naprawę, należy skorzystać z usługi szybkiej naprawy.

Nasz program szybkiej obsługi technicznej jest idealny dla operatorów UAV, którzy muszą jak najszybciej przywrócić uszkodzony samolot do lotu.

Osobom poszukującym długoterminowego wsparcia oferujemy pakiety assistance, takie jak ubezpieczenie od wypadków z udziałem drona. Dzięki temu możesz latać swoim samolotem ze spokojem, wiedząc, że jesteś ubezpieczony na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Nowo zakupione drony i akcesoria do dronów firmy XAG IMEGA objęte są gwarancją na okres do 2 lat, z wyjątkiem inteligentnych baterii. Akumulator jest objęty 12-miesięczną gwarancją.