XAG P150 2024 Dron Rolniczy

Autoryzowany dystrybutor XAG Polska zaprasza do odkrywania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie rolnictwa. Nasza pasja to drony dla rolnictwa w Polsce i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy europejskim dealerem dronów. Nasze najnowsze urządzenie, P150, oferuje niezrównane możliwości. Opryskiwanie, opryskiwanie, transport i testy lotnicze – wszystko to połączone w jednym dronie. Dzięki maksymalnemu obciążeniu 70 kg, P150 potrafi sprostać każdemu zadaniu. Bezpieczne i inteligentne sterowanie mózgiem oraz proste i różnorodne metody kontroli sprawiają, że nasze rozwiązania są nie tylko ekonomiczne, elastyczne i wydajne, ale także przynoszą rewolucję w produkcji rolnej. Dołącz do naszej społeczności i zobacz, jak drony mogą zmienić twoje gospodarstwo na lepsze. Przekonaj się sam!

Większa, szybsza, lepsza i bardziej ekonomiczna wydajność natryskiwania,Drzewa owocowe są równie wspaniałe jak pola

Dokładność, jednorodność i wydajność to klucze do poprawy korzyści w zakresie ochrony roślin na polach i drzewach owocowych. Nowa generacja systemu opryskiwania Rui firmy XAG zapewnia maksymalne natężenie przepływu 30 litrów na minutę i równomierny efekt atomizacji, dzięki czemu P150 nadal zapewnia efekty opryskiwania pola nawet podczas lotu z dużą prędkością.Można dodać do 4 dysz odśrodkowych6 Dzięki silnemu polu wiatru czterowirnikowego może z dużą mocą penetrować drzewa owocowe o wysokich rośliny i grube korony.Powierzchnię i tył liści można równomiernie pokryć.

60 Litr

Standardowe pudełko na leki

Opcionalnie 70 litr

60-400 Mikron

Rozmiar Czastek atomizacji odśrodkowej

30 litrów/minutę

Duży Przepływ

5-10 metrów

Efektywna Szerokość Natrysku

Prędkość 2,5 metrów/sekundę
Szerokość strumienia metry
Kwota na mu może osiągnąć
33 Winda
Prędkość 7 m/s
Szerokość strumienia 7 metrów
Kwota na mu może osiągnąć
6.8 Litry10

Innowacyjna pompa z elastycznym wirnikiem o zywotności 300 godzin , niewymagającz czeęstej wymiany, ekonomiczna i trwała

Inteligtna aptczka z czujnikiem ciśnienia wody eliminuje zakłocenia piany i dokładnie wykrywa pozostałą ilość leku.

Mowa Dysza odśrodkowa dodatkowo poprawia efekt atomizacji, umożliwiając równomierne rozpylanie nawet dużych strumieni.

Konstrukcja otworu dozującego w wyskakującej pokrywie sprawia, że dozowanie jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Praca o wyjątkowej wydajności siewu,Prawdziwa wydajność

Operacja siewu jest intensywna i stawia wyższe wymagania w zakresie wydajności dronów rolniczych.P150 wyposażony jest w nowy system XAG Ruixiao, który potrafi rozrzucić worek nawozu w 11 sekund, a jego wydajność jest daleko do przodu. Jest kompatybilny z 3 typami ślimaków, aby sprostać różnym potrzebom, takim jak rozsiewanie nawozów, siew, karmienie i rozsiewanie proszku.

Pionowe wirowanie typu wibracyjnego zapewnia cząstkom szybsze przyspieszenie w pionie w dół i silny opór wiatru. Z łatwością rozłóż dywan bez konieczności odtwarzania lub przegapienia transmisji.

3 różne modele ślimaków spełniają różne potrzeby w zakresie rozsiewania, takie jak rozsiewanie nawozów, siew, karmienie i rozsiewanie proszku.

Obustronny otwór załadunkowy został powiększony, aby załadunek był szybszy i łatwiejszy.

Góry są wysokie, a droga daleka, a jednak

ciężki ciężar jest równie lekki jak ciężki

P150 jest wyposażony w nowy system XAG Aircraft Ruiyun, który oferuje dwie metody podnoszenia i transportu w kabinie, szybki załadunek i rozładunek oraz wydajny transport.

Pomóż użytkownikom pokonać ograniczenia dotyczące terenu i odległości, zmniejszyć obciążenie pracą i zmniejszyć koszty transportu.

Maksymalne obciążenie
65kg
Maksymalna prędkość lotu
13,8 m/s
Maksymalna wysokość lotu
30 metrów

Przeładunek produktów rolnych

Transport artykułów rolnych

Transport palet do sadzonek

Pomiar i mapowanie pól uprawnych i sadów jednym kliknięciem,Szybko twórz zdjęcia po wylądowaniu

P150 jest wyposażony w system XAG Ruitu, który umożliwia w pełni autonomiczny lot w celu wykonywania precyzyjnych zdjęć, automatyczne łączenie obrazów, modelowanie 3D w czasie rzeczywistym i szybkie tworzenie map po wylądowaniu. Może z łatwością wykonywać zadania geodezyjne i kartograficzne w wysokiej rozdzielczości dla grunty rolne i drzewa owocowe, o pojedynczej powierzchni pomiarowej do 200 . Skróć czas wykonywania pomiarów i mapowania oraz dalsza poprawa wydajności działań rolniczych